close
تبلیغات در اینترنت
آموزش اعتمادسازی در نود 32 جهت نصب کرک
loading...

دانلود فیلم های 2017

یکی از مشکلات کسانی که بازی نصب می کنند ، گیر دادن ویروس کش به بعضی از فایل ها و کرک ها است . که برای رفع این مشکل نحوه اعتماد کردن آنتی ویروس NOD 32 و اسکن نکردن بعضی از فایل ها و مسیرها در کامپیوتر شما به شما آموزش می دهیم. البته در همین مطلب نحوه اعتمادسازی ویروس کش به یک سایت را هم…

آموزش اعتمادسازی در نود 32 جهت نصب کرک

reza بازدید : 593 : نظرات ()

یکی از مشکلات کسانی که بازی نصب می کنند ، گیر دادن ویروس کش به بعضی از فایل ها و کرک ها است . که برای رفع این مشکل نحوه اعتماد کردن آنتی ویروس NOD 32 و اسکن نکردن بعضی از فایل ها و مسیرها در کامپیوتر شما به شما آموزش می دهیم. البته در همین مطلب نحوه اعتمادسازی ویروس کش به یک سایت را هم به شما خواهیم آموخت.
اعتمادسازی در نود 32

برای شروع ابتدا برای شما نحوه اعتماد آنتی ویروس نود ۳۲ به یک فایل ، کرک یا مسیری و آدرسی در یک کامپتور توضیح میدهم.

توجه : این مطلب از سایت قبلی ما نوکیا دانلود، به سایت جدیدمون گیم تو دی ال انتقال داده شده است.

1- ابتدا نرم افزار nod 32 را باز کنید .

۲ – بروی خود نرم افزار دمه F5 کیبورد را فشار دهید. تا پنجره ای مانند شکل زیر ظاهر شود . برای دیدن شکل ها در اندازه بزرگ روی آن ها کلیک کنید تا در صفحه جدید بازشوند.

 

اعتمادسازی آنتی ویروس

۳- از منوی advance setup ، در سمت چپ وارد اولین گزینه یعنی کامپیوتر شوید و آن را با کلیک کردن باز کنید. در مرحله بعد به قسمت Antivirus and AntiSpyware شوید.

۴-در مرحله بعد به گزینه Exclusions بروید و روش کلیک کنید . مانند شکل زیر :

 

اعتمادسازی آنتی ویروس

 

۵- با کلیک بروی گزینه Exclusions ، مونی جدید و یک فیلد خالی بزرگ مانند شکل زیر ذر سمت راست باز میشود مانند شکل زیر :

 

اعتمادسازی آنتی ویروس

 

۶- در همان قسمت بروی گزینه ADD کلیک کنید و فایلی را که نمی خواهید آنتی ویروس اسکن کند یا از فیلتر ویروس کش نگذرد را براش انتخاب کنید . برای مثال ما روی دسکتاپ فایلی تصویری به نام “Syndicate 2012 Walkthrough – Milestone 1- Wakeup Game Video Walkthroughs” داریم که نمی خواهیم اسکن بشود ، از طریق دکمه ADD مسیر آن را براش انتخاب می کنیم ، که در این مثال ما دسکتاپ بود . به شکل زیر توجه کنید.
اعتمادسازی آنتی ویروس

۷

– بعد از انتخاب فایل مورد نظر همه پنجره ها را با زدن دکمه OK ، می بندیم . بسیار عالی ! الان دیگر آنتی ویروس ما فایلی که مسیرش را به آن دادیم دیگر هیچ وقت اسکن نمی کند. برای مسیر دادن پوشه و فولدر هم دقیقا همین کار را انجام میدهیم با این تفاوت که به جای فایل ، پوشه مورد نظر را براش انتخاب می کنیم و OK می زنیم. مانند شکل زیر :

 

اعتمادسازی آنتی ویروس

 

کار تمام است . تمامی پنجره ها را OK بزنید . مثلا من وقتی در دیدگاه ها برای کسی می نوسیم “دوست من بهتر است که پوشه، مسیر و کرک  بازیت را اعتمادسازی کنی ” منظورم همین عملیات بالا بود.

توجه مهم : مثلا سوال پیش می آید ما کرکی دانلود کرده ایم که که فشرده و با فرمت RAR هست و درون آن فایلی به نام Steam_api.dll است ، که ویروس کش آن را ویروس تلقی می کند و در هنگام استخراج از حالت فشرده ، اجازه بیرون آمدن آن را نمیدهید ، حذف می کند و یا ارور میدهد . ما که اون فایل را هنوز نداریم تا بتوانیم اعتمادسازی بکنیم . شما در این مورد می توانید دو کار انجام دهید .

۱- فایل فشرده ای که فایل شبه ویروس داخل آن است ، که در این مثال فایلی بود که فرمتش RAR بود ، را می توانید اعتمادسازی کنید . و پس از خرج این دفعه فایل مورد نظرتان را اعتمادسازی نمایید.

۲- آنتی ویروس را موقتا غیر فعال کنید . که اینکا از روی پنجره اصلی آنتی ویروس و گزینه SETUP انجام میگیرد . که می توانید حالت Real Time Sustem Protection را از enable به Disable برای چند دقیقه یا چند ساعت تغییر دهید. پس از غیر فعال کردن راحت می توانید قایل فشرده را اکسترکت کنید و بعد از آن فایل مورد نظر را اعتمادسازی کرده و آنتی ویروس را دوباره فعال کنید.

توجه دوم : من در حال دانلود یک Trainer از یک سایت خارجی هستم ، اما دانلود آـن را که با idm انجام میدهم ، تا اتمام دانلود میرود ولی دانلود به پایان نمرسد و دوباره از اول شروع میشود و اینکار ده ها دفعه تکرار میشود ! به نظرتون چی باعث اینکار میشود. بله درست حدس زدید ، آنتی ویروس بسیار دقیق است حتی فایل های در حال دانلود را هم اسکن می کند ولی ما که میدانیم ، آن فایل ترینر است و به دلیل شباهتش به ویروس چنین قضیه ای به سرش می آید. در این موارد آنتی ویروس را به مدت چند دقیقه از همان روش بالا غیر فعال کنید . تا دانلودتان کامل شود و بعد کار اعتمادسازی را انجام دهید.

توجه مهم بعدی : خیلی از دوستان وقتی یک بازی را کرک می کنند و موقع کرک کردن آنتی ویروس را خاموش می کنند ، پس راه اندازی مجدد سیستم می بینند که بازی ای که قبلا اجرا میشد ، عجیب است الان اجرا نمیشود و ارور میدهد. مثلا ارور missing rld.dll … . بله دوستان نکته کار اینجاست ، که شما موقع استخراج کرک آنتی ویروس را غیرفعال کرده اید و نگذاشتید که کرک را اسکن کند و به راحتی هم کرک را در مسیر نصب بازی خود قرار دادید و بازیتون هم اجرا شد . ولی هر بار که سیستم ریستارت میشود آنتی ویروس دوباره به اوج توانایی خود برمیگردد و فعال میشود و اون فایلی که دور از دیدش در مسیر نصب بازی قرار داده اید را حذف میکند و چاره کار هم در این مورد به خصوص ، اعتمادسازی همان فایل در مسیر بازی و یا خود پوشه مسیر بازی ، پس از کرک کردن است.

………………………..

با هم در ادامه آموزش می رویم سر اعتمادسازی یک وب سایت در آنتی ویروس nod 32 :

همان طور که خبر دارید نود ۳۲ سایت های اینترنتی را هم اسکن می کند و اگر سایتی را ریسک دار تشخیص دهد ، اجازه باز کردن آن را در مرورگرتان نمیدهد و علامتی به شکل زیر ظاهر میشود.

 

اعتمادسازی آنتی ویروس

 

 

هر وقت موقع باز کردن یک سایت دید چنین علامتی اومد ، بدانید که سایت از طرف نود ۳۲ بلاک یا بسته شده است. اما نود ۳۲ خودش راهی برای رفع بلاک سایت هایی که خودش قفل کرده است را به شما داده است ، که من در این آموزش خدمتتان تقدیم می کنم.

اعتمادسازی نود ۳۲ نسبت به یک وب سایت :

۱- طبق همان آموزش بالا به بخش Adavnce Setup بروید و این گزینه web and Email بروید . و در مرحله بعد گزینه Web Acess Protection را کلیک کنید و بعد از آن هم به گزینه URL Adress Managment بروید .با زدن اون قسمت در سمت راست منوی جدید باز میشود که از طریق دکمه add در آن می توانید ، سایتی هایی را که آدرسشان بلاک شده است را اعتمادسازی کنید.

 

اعتمادسازی آنتی ویروس

 

۲- وقتی که دکمه add را می زنید ، از شما میخواهد تا آدرس وب سایت را وارد کنید . که به این صورت باید وارد کنید و الا جواب نمیدهد . مثلا آدرس سایت www.asandownload.com را باید به صورت *asandownload.com* وارد کنید و بعد دکمه ok را بزنید و پنجره بعد را هم OK بزنید . تا دیگر آنتی ویروس به این سایت گیر ندهد.

نحوه صحیح دادن آدرس سایت.

ستاره + اسم سایت بدون www و http + ستاره

اعتمادسازی آنتی ویروس

 

توجه مهم : نود ۳۲ سیاست های خاص خود را دارد و غیر از ویروسی بدون یک سایت به خیلی از چیزهای دیگه اش هم گیر میدهد . مثلا الان متاسفانه سایت های بسیار بزرگ ایرانی مانند آسان دانلود ، پی سی دانلود و … را بلاک کرده است نه به دلیل ویروسی بودن ! بلکه به دلایل خاصی که اینجای جای بحث آن نیست .

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری

web page hit counter